Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O1] falujące obroty, dochodzące nawet do 3 tys ;//

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O1] falujące obroty, dochodzące nawet do 3 tys ;//

    w ogóle Renówki mają dość wysoką cenę wyjściową, a potem lecą na łeb szyję. Fakt że w szczególnie egzemplarzach z 2001-7 elektryka nie należy do mocnych stron...ale w gruncie rzeczy są dużo tańsze od niemieckich czy japońskich odpowiedników. Np. taki Vel Satis.
    np moje auto w 2002 roku jak było nowe kosztowało 48,5 tysiąca złotych - mam fakturę z salonu jeszcze. kupiłem je prawie rok temu za 8 tysięcy i to i tak trochę więcej, bo średnia była gdzieś 7...taki sam golf z porównywalnym silnikiem z tego rocznika to wydatek 11-12 tysięcy i to sprowadzony od "dziadka w wehrmachtu" a czy nowy z porównywalnym silnikiem i wyposażeniem sporo więcej kosztował od takie renówki? myślę, że nie. no na pewno nie 1/3 więcej....

  • #2
    [O1] falujące obroty, dochodzące nawet do 3 tys ;//

    Witam, jestem na forum nowy, skodę posiadam już rok czasu i mam problem. Otóż mam Octavię I 1.6 55kW 75km, i dziwnie skaczą obroty, silnik faluje, nieraz jak są teraz mrozy i rano odpalam to do 3 tysięcy obroty dochodzą nawet jak się jedzie. Jest ktoś w Trójmieście kto potrafi zdiagnozować co może być ?

    Komentarz


    • #3
      Dawid_92, pewnie przepustnica. Spróbuj podbić do kolegi krzynol
      VAG - diagnostyka - kodowania - adaptacje - PIN immo - adaptacje kluczyków
      Jeżeli post okazał się pomocny kliknij

      Komentarz


      • #4
        może być przepustnica ale może być też coś innego ale zacząć można od przepustnicy
        OII 2.0TDI BKD+DSG Elegance

        Auto Detailing: Dream Car Studio
        (znajdź również na fb)

        Komentarz


        • #5
          Przerabiałem sam ten temat w poprzednim aucie...
          Pierwsze co sprawdz:
          świece,przepływomierz,oczyść przepustnice moze sonda,jak masz możliwość podłącz pod kompa i sprawdz czy/jakie błędy pokaże
          O1 srebrny hathback 1.9 TDI 110KM
          Łukasz... https://www.facebook.com/profile.php?id=100004382645613

          Komentarz


          • #6
            w tym problem że błędów komputer nie pokazuje. był podłączany 2 razy w ostatnim czasie i nic.

            Komentarz


            • #7
              Dawid_92, to poszedłbym w kierunku dolotu, sprawdzić czy jest szczelny, czy nie łapie lewego powietrza, jak nie pomoze to sprawdzić przepustnice, wyczyścić, zrobić adaptacje. jak to nie pomoże to przepływomierz sprawdzic. zostanie jeszcze chyba czujnik Halla ale póki co sprawdz to co wczesniej napisałem
              OII 2.0TDI BKD+DSG Elegance

              Auto Detailing: Dream Car Studio
              (znajdź również na fb)

              Komentarz


              • #8
                a jest ktoś kto sie zna na tym i rzuciłby swoim okiem ? Z Okolic trójmiasta.

                Komentarz


                • #9
                  Dawid_92, skontakuj sie z kolegą krzynol
                  OII 2.0TDI BKD+DSG Elegance

                  Auto Detailing: Dream Car Studio
                  (znajdź również na fb)

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez Dawid_92
                    a jest ktoś kto sie zna na tym i rzuciłby swoim okiem ? Z Okolic trójmiasta.
                    Podałem Ci Dawid_92, w pierwszej odpowiedzi namiary na kolegę... ad:
                    VAG - diagnostyka - kodowania - adaptacje - PIN immo - adaptacje kluczyków
                    Jeżeli post okazał się pomocny kliknij

                    Komentarz

                    POWRÓT NA GÓRĘ
                    Pracuję...
                    X